27 Mar
2007
27 Mar
'07
13:41
Dnia 27-03-2007, wto o godzinie 13:36 +0200, Matys Łukasz napisał(a):\
Dziekuje, a co to period = 3 ?;-)
O przeoczyłem to ;-) period3 to naliczanie miesięcznie. -- Pozdrawiam, Artur _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms