Re: MAC, adres IP - kilka IP per komputer, kilka MACów per IP, kilka komputerów per IP, etc.
[Tuesday, 02 November 2004], Łukasz Jarosław Mozer napisał(a):
Witam.
Po raz ostatni mówię:
NIGDY NIE ZOSTANIE TO ZMIENIONE! Zawsze będzie, że jeden rekord komputera będzie musiał posiadać jeden adres IP i jeden adres MAC. Jeżeli chcecie komuś przydzielić kilka adresów IP, to włączcie współdzielenie MAC i stwórzcie mu kilka komputerów. Potrzebujecie kilka komputerów na jeden adres IP - nie da się. Koniec i kropka. A nie SOD#1????? ;-)
PS. Jak bede mocno potrzebowal - to sobie zrobie ;) PS2. MSPANC ;-) -- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.
uczestnicy (1)
-
Jaroslaw Dziubek