Re: wybieranie adresów mac
2 Lis
2004
2 Lis
'04
21:25
falko napisał(a):
W czym może tkwić problem, jeśli przy dodawaniu komputera, gdy mogę wybrać adres mac z listy, na liście widzę tylko jeden adres ip i mac (jest to adres routera znajdującego się przed serwerem, na którym stoi lms).
O ile dobrze zrozumiałem pomiędzy tobą a serwerem z LMSem jest router. Jeśli tak, to w jaki sposób ten router ma zczytać Twój MAC adres? -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7905
Wiek (w dniach)
7905
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król