23 Sty
2004
23 Sty
'04
08:03
Zmien sobie zabezpieczenia w przegladarce i zalacz cookis lub zainstaluj ie5.5 ----- Original Message ----- From: "Pawel" <pawel@psi.zax.pl> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Thursday, January 22, 2004 8:19 PM Subject: [lms] No i pierwszy problem
Wiec tak, po zmianie plyty glownej w maszynce na ktorej pracuje LMS ver 1.1.7 zaczelo sie... Logowanie.... witamy..... klik na jakiekolwiek menu i znow ekran logowania i tak wkolo macieju, logi milcza jak zaklete.... Any solutions ?
Pawel Kuleszynski
8187
Wiek (w dniach)
8187
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
sawek