On Thu, Jan 22, 2004 at 09:06:19PM +0100, Pawel wrote:
lub php nie "trzyma" sesji.
Raczej nie "trzyma" sesji, i co dziwniejsze nic nie grzebalem zeby sobie pluc w brode, po prostu piorun z nieba ;)
dla PLD /etc/rc.d/init.d/httpd stop rm -rf /var/run/php mkdir /var/run/php chmod ... /var/run/php chown http:http /var/run/php /etc/rc.d/init.d/http start Czasami jest zbyut duzo plików(uz to raz ćwiczyłem).. a nie pamiętam praw jakie miał ten katalog :) -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat IPv4://repcio@3575230515 IPv6://repcio@3ffe:8010:1c:beaf::2 +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | Network Administrator @ Repcio.NET & Trzebnica.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
uczestnicy (1)
-
Przemysław 'Repcio' Gubernat