23 Maj
2006
23 Maj
'06
17:45
klocek napisał(a):
Squid ładuje pierwszego redirectora ze squid.conf , w logach nie ma znaku po nastepnym........ tak reaguje, przynajmniej u mnie , jeśli ktoś ma pomysła co z fantem zrobić dołanczam siędo pytania..
Poprawić albo jednego albo drugiego. Albo uruchomić oba w potoku. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7335
Wiek (w dniach)
7335
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król