Squid ładuje pierwszego redirectora ze squid.conf , w logach nie ma znaku po nastepnym........ tak reaguje, przynajmniej u mnie , jeśli ktoś ma pomysła co z fantem zrobić dołanczam siędo pytania.. pozdr Krzysztof Bloch ----- Original Message ----- From: "KrzychK2" <krzychk2@o2.pl> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Tuesday, May 23, 2006 9:33 AM Subject: [lms] lms-squid i squid-guard Witaj lms! Mam pytanie - czy ktoś próbował połączenia lms-squid ze squidguard?? W zasadzie pytanie jest - jak zareaguje squid w momencie kiedy pojawi się druga dyrektywa redirect. -- Pozdrowienia, KrzychK2 -- No virus found in this incoming message. Checked by AVG Free Edition. Version: 7.1.392 / Virus Database: 268.7.0/345 - Release Date: 2006-05-22
uczestnicy (1)
-
klocek