OFF TOPIC: VAT dla szkół
15 Paź
2007
15 Paź
'07
09:34
Witam! Jestem przekonany, że dla placówek edukacyjnych (szkoły, itp.) obowiązuje VAT o stawce "zw". Jestem przekonany, że gdzieś to widziałem w przepisach ale nie mogę tego teraz znaleźć. Czy ktoś z Was ma może podstawę do tego ? -- pozdrowienia jpk ---------- _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
6830
Wiek (w dniach)
6830
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
jpk