Re: [lms] OFF TOPIC: VAT dla szkół
Witam!
Jestem przekonany, że dla placówek edukacyjnych (szkoły, itp.) obowiązuje VAT o stawce "zw". Jestem przekonany, że gdzieś to widziałem w przepisach ale nie mogę tego teraz znaleźć. Czy ktoś z Was ma może podstawę do tego ? Jesli juz to tylko sprzet komputerowy, ale OIDP to juz zniesli ten
[Monday, 15 October 2007], jpk napisał(a): przepis. -- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych. _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
uczestnicy (1)
-
Jaroslaw Dziubek