21 Lip
2006
21 Lip
'06
12:09
Witam. W liście z dnia 21 lipca 2006 (12:00:07) można przeczytać:
Pewnie to że jak ktoś występuje to dostaje np 64 w jednym kawałku, bez "połączeniówki"
Nie wiem jak wygląda u innych, ale ja jeszcze się nie spotkałem aby ISP nie chciał dać połączeniówki. No ale fakt, jest to w sumie prawda. P. -- Łukasz Jarosław Mozer mailto: lukasz@rulez.pl LMS: idea/layout/php/perl
7280
Wiek (w dniach)
7280
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer