21 Lip
2006
21 Lip
'06
12:03
Witam. W liście z dnia 21 lipca 2006 (11:54:58) można przeczytać:
niektorzy ISP daja przeciez routowalna podsiec a nie nata, to chyvba oczywiste ;)
Y, chyba nie rozumiem co chcesz mi powiedzieć, lub, Ty nie zrozumiałeś o co się spytałem :) -- Łukasz Jarosław Mozer mailto: lukasz@rulez.pl LMS: idea/layout/php/perl
7280
Wiek (w dniach)
7280
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer