6 Wrz
2003
6 Wrz
'03
20:55
Witam.
Dla mnie taryf być nie powinno, skoro zdecydowałeś się na 1C, czyli sumowanie BW. Powinny być tylko usługi, taryfy do gazu ;)
To kwestia nazewnictwa. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl
8325
Wiek (w dniach)
8325
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer