6 Wrz
2003
6 Wrz
'03
21:24
Dla mnie taryf być nie powinno, skoro zdecydowałeś się na 1C, czyli sumowanie BW. Powinny być tylko usługi, taryfy do gazu ;) To kwestia nazewnictwa. No więc nazywaj jak należy :>
Zdrówko.
8325
Wiek (w dniach)
8325
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Pawe� Tyll