Witam. Po przejsciu z 1.6.8 na 1.8.9 jakos nie moge sie polapac z dokumentami/umowami. 1) Skad LMS ciagnie szablony? Otoz skasowalem z serwerka wzory umow, poprostu nie ma ich, a przy tworzeniu nowego dokumentu LMS ciagle wciąga dane na stary wzór...jak to mozliwe?;-) Dodam ze w lms/documents/templates/default jest plik template.html ale nie jest on wciagany przy otwieraniu dokumentu...?!? 2) Czy jest jakas dokumentacja jak tworzyc szablony? Niestety nie znalazlem, albo slabo patrze to prosze o naprowadzenie. Wiem ze problem slabo opisany ale sam nie wiem ja sie za to zabrac;-). Za pomoc dziekuje z gory. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
uczestnicy (1)
-
Matys Łukasz