Re: [lms] Problem z dokumentami
Witaj Matys, W Twoim liście datowanym 26 marca 2007 (15:03:54) można przeczytać:
Witam. Po przejsciu z 1.6.8 na 1.8.9 jakos nie moge sie polapac z dokumentami/umowami.
1) Skad LMS ciagnie szablony? Otoz skasowalem z serwerka wzory umow, poprostu nie ma ich, a przy tworzeniu nowego dokumentu LMS ciagle wciąga dane na stary wzór...jak to mozliwe?;-)
Dodam ze w lms/documents/templates/default jest plik template.html ale nie jest on wciagany przy otwieraniu dokumentu...?!?
2) Czy jest jakas dokumentacja jak tworzyc szablony? Niestety nie znalazlem, albo slabo patrze to prosze o naprowadzenie.
Wiem ze problem slabo opisany ale sam nie wiem ja sie za to zabrac;-).
Za pomoc dziekuje z gory.
Spróbuj wyczyścić katalog templates_c może pomoże. -- Pozdrowienia, admin@gauss.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
uczestnicy (1)
-
admin@gauss.pl