On Wed, Jan 21, 2004 at 11:08:03PM +0100, Łukasz Jarosław Mozer wrote:
Witam.
Jak myślicie??? Czy nie przydałoby się przeieść grupy na serwer news??? czasami trochę się gubie w hierarhii wiadomości jak temat jest mocno wałkowany.
Nie ma jak i gdzie.
1. Jak zapisać adresik... ala news-archiv@serwerek.news na listę później obrabiać news2mail (testowałem) 2. Gdzie też się znajdzie -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat IPv4://repcio@3575230515 IPv6://repcio@3ffe:8010:1c:beaf::2 +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | Network Administrator @ Repcio.NET & Trzebnica.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
uczestnicy (1)
-
Przemysław 'Repcio' Gubernat