21 Sty
2004
21 Sty
'04
23:08
Witam.
Jak myślicie??? Czy nie przydałoby się przeieść grupy na serwer news??? czasami trochę się gubie w hierarhii wiadomości jak temat jest mocno wałkowany.
Nie ma jak i gdzie. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl
8189
Wiek (w dniach)
8189
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer