12 Cze
2004
12 Cze
'04
21:28
może ktoś chce zobaczyć jak LMS wygląda po angielsku? liczę na zgłaszanie poprawek, bo tłumaczenie (zwłaszcza dokumentacji) zapewne pozostawia wiele do życzenia. http://lms.alec.pl/demo user: admin hasło: admin -- Pozdrawiam Aleksander Machniak ( A.L.E.C ) http://alec.pl gg-2275252
8051
Wiek (w dniach)
8051
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
A.L.E.C