12 Cze
2004
12 Cze
'04
21:03
-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE----- Hash: SHA1 pbern@pbern.biz wrote: | moim zdaniem z dwojga zlego (brak sterownika, lub sterownik o zamknietym | kodzie) to wiekszosc wybierze 2.. w koncu jest to dla srodowiska | linuxowego lepsze.. moim zdaniem nie, bo zachęca do łamania GPL. no ale na dwoje babka wróżyła. - -- Pozdrowienia Adrian Smarzewski -----BEGIN PGP SIGNATURE----- Version: GnuPG v1.2.4 (GNU/Linux) Comment: Using GnuPG with Mozilla - http://enigmail.mozdev.org iD8DBQFAy1OTgnuWEmthbpURArBaAJ4wSNE4nziQwUDwxsP0FoAY+az7ZwCePclq Z5h8nSyDogT5P5Pd78gM27M= =bjGr -----END PGP SIGNATURE-----
8051
Wiek (w dniach)
8051
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Adrian Smarzewski