9 Maj
2005
9 Maj
'05
20:33
Witaj KubaTyszko, [ciach] K> screenshot a raczej link do niego mile widziany....... http://piechcio.linux.net.pl/osprzet.png Moze nie tak dokladnie jak jest na screenshocie, ale ogolnie jesli chodzi o elementy. -- Pozdrowienia, Maciej mailto:lms@inetcafe.eu.org
7718
Wiek (w dniach)
7718
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Maciej Piekielniak