9 Maj
2005
9 Maj
'05
20:38
Witaj Marcin, MK> Szczerze? To nie widzi mi się to. Przynajmniej nie w takiej formie jak MK> Ty to widzisz :) Czyli jak mi padnie switch to baza lms w niczym mi nie pomoze? :) W razie awarii sprzetu musze brac sprzet, spisac sobie numer seryjny i szukac SN w fakturach z ostatnich kilku lat zeby wiedziec gdzie go kupilem i czy gwarancja jest jeszcze wazna, tak? :) W sumie ja tam moge miec ta druga oddzielna baze tak jak teraz mam, ale po co przeplacac, jesli by nie bylo widac roznicy ;) -- Pozdrowienia, Maciej mailto:lms@inetcafe.eu.org
7719
Wiek (w dniach)
7719
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Maciej Piekielniak