17 Cze
2005
17 Cze
'05
14:02
a co wpisałeś w conf apacha ?????????? nic nie wpisywalem i nic nie kasowalem, sprawdzilem tylko czy jest to co powinno... chyba nic nie pominalem. Sprawdzalem
DirectoryIndex index.html index.cgi index.php AddType applicatin/x-httpd-php .php Nie mam pojecia gdzie jeszcze szukac zeby wyswietlal jak trzeba php.. upgrade poszedl z poleconej wczoraj strony ze zrodelkami. Pozdrawiam Rafal ---------------------------------------------------------------------- Dziewczyny z Warszawy... >>> http://link.interia.pl/f1894
7679
Wiek (w dniach)
7679
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
rafple@interia.pl