rafple@interia.pl napisał(a):
a co wpisałeś w conf apacha ??????????
nic nie wpisywalem i nic nie kasowalem, sprawdzilem tylko czy jest to co powinno... chyba nic nie pominalem. Sprawdzalem
DirectoryIndex index.html index.cgi index.php
AddType applicatin/x-httpd-php .php
Nie mam pojecia gdzie jeszcze szukac zeby wyswietlal jak trzeba php.. upgrade poszedl z poleconej wczoraj strony ze zrodelkami. Pozdrawiam Rafal
---------------------------------------------------------------------- Dziewczyny z Warszawy... >>> http://link.interia.pl/f1894
Ja zrobiłem jako moduł i widzę ze phpinfo() pokazuje że ładują tą konfigurację. Trzeba by chyba sprawdzić samemu, może jakiś błąd w lms. KL -- Krzysztof Lewandowski - krzysiek@lca.pl Oficjalny Portal Miasta Legnicy - www.lca.pl 59-220 Legnica, ul. Pomorska 56 tel. (76) 866 49 11 biuro@lca.pl Nie odpisuje na listy pisane w HTML
uczestnicy (1)
-
Krzysztof Lewandowski