On Mon, Jan 05, 2004 at 01:46:17PM +0100, Tomasz Chilinski wrote:
Użytkownik micro TM napisał:
3. zdaje mi sie ze taryfy powinny byc przechowywane w kwotach netto generalnie z punktu widzenia firmy z regoly operuje sie kwotami netto
firmy od jakiegos juz czasu obowiazuje podawanie cen brutto.
Również uważam, że powinny być ceny brutto.
Co nie zmienia że taryfy powinny mieć być w cenach netto z ustawieniem VAT'u i tak neleży przy wystawianiu faktur umieścić informację o tym jaki jest VAt 7% czy 22% (do czego jest się i tak zobowiązanym). Na umowie podpisuje się klient pod ceną netto z informacją że cena może się zmienić w zależności od VATu ( w znacznej cześci firm jakie znam takie są umowy). -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat IPv4://repcio@3575230515 IPv6://repcio@3ffe:8010:1c:beaf::2 +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | Network Administrator @ Repcio.NET & Trzebnica.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
uczestnicy (1)
-
Przemysław 'Repcio' Gubernat