5 Sty
2004
5 Sty
'04
21:53
Jak myślicie??? Czy nie przydałoby się przeieść grupy na serwer news??? czasami trochę się gubie w hierarhii wiadomości jak temat jest mocno wałkowany. Ułatwiło by to przeglądanie archiwum wiadomości - łatwiejsze przyglądanie się postępom prac i łatwiej byłoby się pokumać kolejności prac. Poazdrawiam w nowym roku Mi. P.S. Jak by co to służe serwerkiem dla potrzby grupy.
8204
Wiek (w dniach)
8204
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
micro TM