Instancja tc i IPMARK
3 Kwi
2006
3 Kwi
'06
21:51
Witam, czy ktos stosuje IPMARk w instancji tc? Z tego co czytalem to trzeba tam zapisywac numery klas szesnastkowo wg adresow IP klientow...czy sie myle? Pewnie da sie to zrobic, tylko czy ktos juz tego dokonal? Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com
7388
Wiek (w dniach)
7388
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Matys Łukasz