A mozesz mi konkretnie podać w jakich plikach to zmienic bo szukałem w configlist.php i tam nic nie ma. Szukałem w header.html i też nic nie znalazłem. -=ReYu=- napisał(a):
Witam! Mam nastepujący problem. W całym LMS mam Polskie znaki wszystko jest w jak najlepszym porządku, wydruki tez mają polskie znaki kodowanie w przegladarce ustawia się na Unikode UTF-8. Problem polega na wyświetlaniu faktury. Wszystko jest dobrze ale jak wpisze dane sprzedawcy czyli swoje to nie ma
Zbigniew Chyliński napisał(a): polskich znaków.
Jak zmienię kodowanie na ISO to wtedy mam polskie znaki w danych sprzedawcy ale cała reszta jest bez polskich znaków. jak sobie z tym poradzić?
Popraw dane sprzedawcy w UI config ( www.lms.x/?m=configlist)Odpowiednie sekcje [invoice] oraz [finances] dla pdf. Używasz FV w html-u więc: header [invoices] Pewnie masz tylko w lms.ini wprawdzone i w dodatku w ISO
-- ReYu
---------------------------------------------------------------------- Motocyklowe kontrowersje >>> http://link.interia.pl/f1920
uczestnicy (1)
-
Zbigniew Chyliński