Re: Mam pomysla ;-) - propozycja do [ar]ping[er]'a i mapki
17 Lis
2004
17 Lis
'04
22:36
Tomasz T. Ciaszczyk napisał(a):
A skoro przy *ping*, to czemu on pinguje rowniez urzadzenia sieciowe
To jest jak najbardziej wskazane. Przecież chcemy wiedzieć czy acces point żyje czy nie prawda?
(i oznacza jako komputery alive?)
A tu o ile dobrze rozumiem jest błąd. Statystyki nie powinny zliczać urządzeń sieciowych. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7888
Wiek (w dniach)
7888
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król