17 Lis
2004
17 Lis
'04
22:36
Tomasz T. Ciaszczyk napisał(a):
A skoro przy *ping*, to czemu on pinguje rowniez urzadzenia sieciowe
To jest jak najbardziej wskazane. Przecież chcemy wiedzieć czy acces point żyje czy nie prawda?
(i oznacza jako komputery alive?)
A tu o ile dobrze rozumiem jest błąd. Statystyki nie powinny zliczać urządzeń sieciowych. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.