Witam, Dnia Wed, Mar 02, 2005 at 11:41:15AM CET, Adrian Smarzewski napisał:
Użytkownik Gonthar napisał:
adi (9:44) No nie wiem. Jakiś. Bo to nienormalne żeby wszyscy ceny podnosili a pan obniżał. Dowiem się co i jak, ale prosze być uprzedzonym, że jeżeli okarze się że to jakiś przekręt to poniesie pan wszelkie konsekwencje. Mam znajomych w Policji i sądzie. Bardzo wysoko postawionych !!
jak dla mnie to natychmiastowe rozwiązanie umowy i ignor na gg, gość jest chory, nie ma sensu się użerać o 40zł :)
to trzeba bylo powiedziec, zeby wplacal 50zl, a faktury na 40zl wystawiaj :DDDD Pozdrawiam, Tomasz T. Ciaszczyk -- .: ciacho<at>ciacho.pl ciacho<at>jabber.org http://ciacho.pl :. .: We're here to give you a computer, not a religion. :. .: -- attributed to Bob Pariseau, at the :. .: introduction of the Amiga :.
uczestnicy (1)
-
Tomasz T. Ciaszczyk