2 Mar
2005
2 Mar
'05
12:03
Witam, Dnia Wed, Mar 02, 2005 at 10:58:52AM CET, Gonthar napisał:
Witam!
Rozmowa z jednym użytkownikiem sieci dziś rano na GG. Po prostu nie moge się opanować żeby jej wam nie przytoczyć :D:D:D
Pozwolilem sobie pokazac to kilku osobom u siebie w firmie i dostalem odpowiedz z dzialu finansowego: "To trzeba mu podniesc ze 2 razy, wtedy bedzie spal spokojnie a Ty na tym tez skorzystasz:)))))" [ozcywiscie pokazywalem sama tresc bez niczego co by identyfikowalo kogokolwiek]. Pozdrawiam, Tomasz T. Ciaszczyk -- .: ciacho<at>ciacho.pl ][ If you're passed on the right... :. .: http://ciacho.pl ][ you're in the wrong lane. :. .: ciacho<at>jabber.org][ :.
7787
Wiek (w dniach)
7787
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Tomasz T. Ciaszczyk