Re: Filtrowanie faktur, obciazenia-wplaty
On Sun, Feb 27, 2005 at 09:50:21PM +0100, Jacek Majak wrote:
Witam ponownie, No coz - poki co JEDNA osoba zainteresowala sie tematem wsparcia finansowego za wykonane prace (a zrobiony zostal dla nas wszystkich kawal dobrej roboty). W przyszlosci 3x przemysle, zanim zdecyduje sie zlecac jakiekolwiek prace, albo np. zastrzege prawa do uzytkowania wykonanego modulu (projekt ze statusem "PRIVATE") - czego oczywiscie w mysl idei Open Source robic bym nie chcial.
Ale niestety to dość normalne. Z tego co wiem to nawet projekt zwany Slackware ostatnio zaprzestał udostępniania obrazów ISO inaczej niż po przez p2p (jakieś torrenty czy cuś). Ot i proza życia i open source. Może od dziś na pytania na liście typu "czemu mam pusty ekran" będziemy odpowiadać "10,-", może to pomoże? kd. ps. do sponsorów: dzięki raz jeszcze za zasilacz ATX i kartę SimPlus pomimo że minęło już sporo czasu to przydały się :). -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
uczestnicy (1)
-
hunter@mimuw.edu.pl