7 Maj
2004
7 Maj
'04
21:20
Czy ktos jest zainteresowany, ciagnieciem tego projektu? -- Przemysław Broniszewski (Administrator) <broneq@warsztat.net.pl> Sopocka Grupa Marketinowa
7 Maj
7 Maj
20:24
Nowy temat: [SPAM] [SPAM] Re: USERPANEL?
Użytkownik Przemysław Broniszewski (Administrator) napisał:
Czy ktos jest zainteresowany, ciagnieciem tego projektu?
Oczywiście że ja, głupie pytanie. Tylko narazie mam inne zajęcie ;) -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
8086
Wiek (w dniach)
8086
Ostatnia aktywność (w dniach)
1 komentarze
2 uczestnicy
uczestnicy (2)
-
Marcin Król -
Przemysław Broniszewski (Administrator)