7 Maj
2004
7 Maj
'04
20:24
Użytkownik Przemysław Broniszewski (Administrator) napisał:
Czy ktos jest zainteresowany, ciagnieciem tego projektu?
Oczywiście że ja, głupie pytanie. Tylko narazie mam inne zajęcie ;) -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]