24 Kwi
2004
24 Kwi
'04
12:49
Użytkownik Tomasz Chilinski napisał: [...]
Jeśli Ci zależy na ochronie danych osobowych członków Twojej sieci (a podejrzewam że powinno jeśli nie chcesz oglądać swiata w kratkę) to zrezygnuj z tego feature.
Wiesz co to są dane osobowe? Winieta może pokazywać tylko saldo i listę wszystkich operacji. Po co pokazywać dane użytkownika? :)
To bardzo ciekawe, ale standardowo pokazuje wszystkie dane. Imię, Nazwisko, adres... To nie są dane osobowe? ps. Sygnaturki się tnie. -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
8099
Wiek (w dniach)
8099
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król