24 Kwi
2004
24 Kwi
'04
12:50
Użytkownik Tomasz Chilinski napisał:
To się kłuć. Pokaż mi moje oświadczenie w którym napisałem że dokumentacja jest na GPL.
Oświadczenia w formie elektronicznej w Polsce chyba nie są brane na poważnie :)
Pokaż mi nawet w formie elektronicznej. -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
8099
Wiek (w dniach)
8099
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król