Re: [lms] RE: [lms] Re: Zamknięcie kodu
1 Kwi
2004
1 Kwi
'04
18:42
Hello Bartosz, Thursday, April 1, 2004, 1:49:20 PM, you wrote: B> Z jakiej racji ktoś ma robić coś za free, po to żeby ktoś inny mógł B> zarabiać?? no wlasnie jak widac znalazlo sie pare takich osob i dzieki nim istnieje oprogramowanie open-source ... -- Best regards, Przemek mailto:sako@infinity.waw.pl
8117
Wiek (w dniach)
8117
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemek SAKO Galczewski