1 Kwi
2004
1 Kwi
'04
18:42
Hello Bartosz, Thursday, April 1, 2004, 1:49:20 PM, you wrote: B> Z jakiej racji ktoś ma robić coś za free, po to żeby ktoś inny mógł B> zarabiać?? no wlasnie jak widac znalazlo sie pare takich osob i dzieki nim istnieje oprogramowanie open-source ... -- Best regards, Przemek mailto:sako@infinity.waw.pl