23 Kwi
2005
23 Kwi
'05
21:25
----- Original Message ----- From: <hunter@mimuw.edu.pl> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Saturday, April 23, 2005 2:39 PM Subject: [lms] Re: kasa przyjmie
Było poruszane z 5 razy już (jeśli nie więcej) chętni do posiadania KP w lms są, chętni aby to zrobić/przysponsorować -- brak.
Przecież byla lista osob (sponsorow KP). Czyzbym tylko ja jeden przelal pieniazki ?????
7734
Wiek (w dniach)
7734
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Jacekk