Re: Dziwny problem z modulem tc
22 Wrz
2006
22 Wrz
'06
15:36
06-09-22, Matys Łukasz <lukasz@e-matys.com> napisał(a):
OK,dziala, blad w samej konfiguracji, pozdrawiam.
jaki to był błąd bo ciekawosci mnie zżera ? -- Wojciech Ziniewicz | jid:zeth@chrome.pl http://silenceproject.org | http://zetho.wordpress.com
7217
Wiek (w dniach)
7217
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Wojciech Ziniewicz