22 Wrz
2006
22 Wrz
'06
15:36
06-09-22, Matys Łukasz <lukasz@e-matys.com> napisał(a):
OK,dziala, blad w samej konfiguracji, pozdrawiam.
jaki to był błąd bo ciekawosci mnie zżera ? -- Wojciech Ziniewicz | jid:zeth@chrome.pl http://silenceproject.org | http://zetho.wordpress.com