Re: Dodawanie własnych umów, protokołów, aneksów, faktur
24 Sty
2007
24 Sty
'07
23:13
On Mon, 22 Jan 2007 20:08:04 +0100 "KrzysieK" <krzysiek@kirc.pl> wrote:
Witam
Męcze się z tym już któryś dzień z kolei, i nie moge za nic dojść jak umiescic w lms'ie te pliki, zrobilem sobie szablony juz tylko jak zrobic zeby je lms widzial?
Też mam z tym problem Próbowałem zainstalować upomnienie z http://lists.rulez.pl/lms/2006/11544.html Skopiowałem katalog upomnienie do /usr/share/lms/documents/templates niestety w "typ dokumentu: nie widzę "upomnienie" a w szablonach mam tylko "Domyslny dokument" Krzysztof
7095
Wiek (w dniach)
7095
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Krzysztof Szwaba