Re: automatyczne wypełnienie tabeli nodeassignments
24 Sty
2007
24 Sty
'07
23:51
Dnia środa 24 stycznia 2007 19:08, nijaki Zbigniew napisał co poniżej:
Witam ! czy ktoś byłby tak miły i podpowiedział update w mysql , by wypełnić tabelę nodeassignments INSERT INTO nodeassignments (nodeid,assignmentid) SELECT nodes.id,assignments.id FROM nodes,assignments WHERE assignments.customerid=nodes.ownerid
dla wszystkich klientów którzy mają po jednym komputerze a to się wogóle da ? pewno tak, ale czy warto ? zostały oczywiscie robótki ręczne jak użytkownik ma kilka komputerów/taryf ;)
-- Pozdrawiam Zibi K.
7095
Wiek (w dniach)
7095
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Zbigniew