HEJ, Podczas pingowania otrzymuję za każdym razem komunikat 'Urządzenie docelowe jest nieosiągalne'. Ustawiłem interfejs ale nie pomaga "sudo ping -I eth0 %i -c 1 -s 1450 -w 1.0". Macie jakieś pomysły? :) -- pozdrawiam Piotr Polok
Dnia 29-11-2011 o 06:43:49 Piotr Polok <toplek@polok.pl> napisał(a):
HEJ,
Podczas pingowania otrzymuję za każdym razem komunikat 'Urządzenie docelowe jest nieosiągalne'. Ustawiłem interfejs ale nie pomaga "sudo ping -I eth0 %i -c 1 -s 1450 -w 1.0".
Macie jakieś pomysły? :)
a masz w suerrs wpisy jak nie to wywal sudo i dodaj http do grupy adm -- Używam klienta poczty Opera Mail: http://www.opera.com/mail/
On 29.11.2011 09:30, Jan Łukasz Ciećko wrote:
Dnia 29-11-2011 o 06:43:49 Piotr Polok <toplek@polok.pl> napisał(a):
HEJ,
Podczas pingowania otrzymuję za każdym razem komunikat 'Urządzenie docelowe jest nieosiągalne'. Ustawiłem interfejs ale nie pomaga "sudo ping -I eth0 %i -c 1 -s 1450 -w 1.0".
Macie jakieś pomysły? :)
a masz w suerrs wpisy jak nie to wywal sudo i dodaj http do grupy adm
HEJ, Dzięki, rzeczywiście problem z prawami dostępu, u mnie problem był z 'open_basedir' w phpcu. -- pozdrawiam Piotr Polok
uczestnicy (2)
-
Jan Łukasz Ciećko -
Piotr Polok