24 Kwi
2004
24 Kwi
'04
23:29
Witam, System LMS to naprawde dobre narzedzie. Chcemy go wdrozyc w naszej firmie, jednak bardzo nam brakuje systemu zarzadzania awariami. Stad moje pytanie (tak wiem jest w TODO) kiedy ten modul sie pojawi? Rewelacja, tak trzymac Panowie. :) Pozdrawiam, Peter.
24 Kwi
24 Kwi
21:38
Witam,
System LMS to naprawde dobre narzedzie. Chcemy go wdrozyc w naszej firmie, jednak bardzo nam brakuje systemu zarzadzania awariami. Stad moje pytanie (tak wiem jest w TODO) kiedy ten modul sie pojawi?
Baset zaczal prace nad tym juz w 1.3.2 (sa juz nawet odpowiednie tabele w bazie), ale nie wiadomo kiedy skonczy, zwlaszcza ze ostatnio nie ma czasu dla lms'a. -- Pozdrawiam Aleksander Machniak ( A.L.E.C ) http://alec.k27.prv.pl GG-2275252
8100
Wiek (w dniach)
8100
Ostatnia aktywność (w dniach)
1 komentarze
2 uczestnicy
uczestnicy (2)
-
A.L.E.C -
peter