24 Kwi
2004
24 Kwi
'04
23:29
Witam, System LMS to naprawde dobre narzedzie. Chcemy go wdrozyc w naszej firmie, jednak bardzo nam brakuje systemu zarzadzania awariami. Stad moje pytanie (tak wiem jest w TODO) kiedy ten modul sie pojawi? Rewelacja, tak trzymac Panowie. :) Pozdrawiam, Peter.