10 Gru
2004
10 Gru
'04
16:42
Polećcie mi jakiś porządny edytor kodu źródłowego z automatycznym wstawianiem nagłówka GPL... Dzieki za pomoc... -- Piotr Górski <piotr@prokocim.org>
7870
Wiek (w dniach)
7870
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Piotr Górski