10 Gru
2004
10 Gru
'04
16:42
Polećcie mi jakiś porządny edytor kodu źródłowego z automatycznym wstawianiem nagłówka GPL... Dzieki za pomoc... -- Piotr Górski <piotr@prokocim.org>