Pytanko o instancje tc
29 Mar
2006
29 Mar
'06
14:58
Witam. Czy da sie w opcji htb_host_down i up zamiast podawac wprost interfejs, podac jakas zmienna, ktora wyciagnie odpowiedni intefejs dla konkretnego uzytkownika w sieci, tak jak to robi skrypt perlowy? Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com
7395
Wiek (w dniach)
7395
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Matys Łukasz