29 Mar
2006
29 Mar
'06
14:58
Witam. Czy da sie w opcji htb_host_down i up zamiast podawac wprost interfejs, podac jakas zmienna, ktora wyciagnie odpowiedni intefejs dla konkretnego uzytkownika w sieci, tak jak to robi skrypt perlowy? Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com